Moti i mirë

Moti me diell do të vazhdojë të mbajë deri ditën e premte në Kosovë, ku do të kemi shtim të vranësirave të cilat do të krijojnë kushte për reshje të dobëta shiu dhe ulje të maksimaleve për 3 gradë celcius deri 4 gradë Celsius.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply