Rita Ora

Rita Ora thotë se ajo është krenare që është shqiptare, derisa ka falënderuar Jessie J për koncertin e dhënë në Tiranë.  Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka postuar një fotografi nga viti 2012 kur ajo vizitoi Tiranën dhe performoi për 100 vjetorin e pavarësisë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply