Rita Ora

Rita Ora ka lansuar episodin e pestë të serisë së ditarëve të saj që rrëfejnë prapaskenat e jetës së saj prej artisteje.Këtë episod, këngëtarja Rita Ora ia ka kushtuar në mas të madhe Kosovës dhe momentit të shpalljes së saj si “Ambasador Nderi i Kosovës”, raporton Koha.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply