RTK-ja

Televizioni Publik i Kosovës pagoi 15 mijë euro për transmetimin e ndeshjes në mes të përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Guineas në futboll, raporton Koha.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply