Flamuri etnik

Flamuri i Shqipërisë Etnike, i ilustruar me fotografitë e Ismail Qemalit dhe Isa Boletinit, fluturoi të martën mbi stadiumin e Beogradit, para 25 mijë tifozëve serbë, të cilit me sukses i dolën në mbrojtje kuqezinjtë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply