Të famshmit në të 20-at ‘sundojnë’ Hollywoodin

E vetmja gjë më e mirë se të jesh i famshëm dhe i pasur, është të jesh i famshëm, i pasur, dhe i ri. Për shumicën prej nesh, të 20-at janë mosha kur përcaktohemi se çfarë duam të bëjmë në jetë – ndërkaq, për disa të tjerë, mu kjo është mosha kur mund t’i tregojnë botës se janë bërë dikushi…

Duke filluar nga Hollywoodi, e deri në Broadway, ju sjellim listën e personave të famshëm në të 20-at – të cilët kanë kapur majat e suksesit dhe që tashmë adhurohen nga miliona njerëz anëmbanë globit.

Natyrisht, kjo është mosha kur dominon gjinia femërore, andaj lista fillon me 10 emrat e femrave më të suksesshme, më famshme, më të pasura dhe më të nxehta në të 20-at – për të vazhduar me 10-shën e gjinisë mashkullore. /NGJYRA.COM/

Deborah Ann Woll

Deborah Ann Woll 1

Megan Fox

Nickelodeon Kids' Choice Sports Awards 2014 - Arrivals

Kat Dennings

Kat Dennings 3

Demi Lovato

Demi Lovato 4

Leighton Meester

Leighton Meester 5

Kate Upton

Kate Upton 6

Rihanna

50,000 FREE WALLPAPERS - widescreen.50000freewallpapers.com

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens 8

Blake Lively

L'Oreal Paris' Ninth Annual Women Of Worth Celebration

Emma Stone

Emma Stone 9

Kristen Stewart

Kristen Stewart 10

Robert Pattinson

Robert Pattison 11

Zac Efron

Zac Efron 12

Shia Labeouf

Shia Labeouf 13

Aaron Taylor Johnson

Aaron Taylor Johnson 14

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth 15

Alex Pettyfer

Alex Pettyfer 16

Justin Bieber

Alex Pettyfer 17

Brendon Urie

Brendon Urie 19

Kellan Lutz 

Kellan Lutz 20

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply