Të famshmit që ngjajnë me njëri-tjetrin

Janë një sërë aktorësh/aktoresh apo figura tjera të famshme televizive që ngjajnë me ndonjë figurë tjetër të famshme, madje shumë më shumë se që mund të mendoj dikush!

Jemi munduar që të mos i fusim në këtë listë ata të famshëm që veçse gjithkush e di se ngjajnë, si Katy Perry me Zooey Deschanel, dhe kemi shtuar disa tjerë që ndoshta nuk i keni vënë re më parë, pasi është gjithmonë impresionuese kur sheh dy persona që ngjajnë me njëri-tjetrin, ani pse nuk kanë lidhje gjaku

Ta shohim më poshtë listën e të famshmëve që ngjajnë shumë me të famshmit tjerë! /NGJYRA.COM /

ngja keira5

Keira Knightley & Natalie Portman

ngja amy 11

Amy Sedaris & Kristin Chenoweth

ngja kyra3

Kyra Sedgwick & Julia Roberts

ngja oliver1

Oliver Jackson Cohen & Jake Gyllenhaal

ngja johnny6

Johnny Depp & Skeet Ulrich

ngja eric8

Eric Dane & Leonardo Dicaprio

ngja Amanda 212

Amanda Seyfried & Dakota Fanning

ngja eliah10

Elijah Wood & Daniel Radcliffe

ngja heath7

Heath Ledger & Joseph Gordon- Levitt

ngja kris4

Kris Humphries & Taylor Lautner

ngja america12

America Ferrera & Jordin Sparks

ngja emily9

Emily Osment & Carrie Underwood

ngja lauren2

Lauren Conrad & Carmen Electra

ngja Tilda 14

Tilda Swinton & Conan O’brien

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply