Torcida

Grupi i tifozëve nga Mitrovica ‘Torcida’ i ka dërguar një selam tifozëve të Prishtinës ‘Plisave’. Katër tifoz mitrovicas e kanë postuar në rrjetet sociale një foto ku shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe me armë të ftohta në duar.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply