Veliaj & Co.

E dyshuara kryesore në skandalin e pasaportave, Natali Veliaj është shpallur fajtore dhe është dënuar me 12 vjet burgim dhe 25 mijë euro gjobë. I akuzuari i dytë, Fisnik Blakaj, është dënuar me 11 vjet burg dhe 25 mijë euro gjobë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply