Vrasja e qenve

Organizata Facedog Kosova (FCDK) ka reaguar të enjten me shumë shqetësim rreth vrasjes masive dhe brutale të qenve endacakë në strehimoren e Komunës së Pejës – pasi ata ishin vendosur në strehë që supozohej të ishte vend i sigurt për ta, raporton Kallxo.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply