Xherdan Shaqiri

Kanali zyrtar televiziv i Interit, InterChannel ka lajmëruar se është arritur akordi midis Interit dhe Bayernit për Xherdan Shaqirin.Shaqiri pritet që të udhëtojë në Milano dhe të nënshkruajë marrëveshje me nerazurët.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *