Isa Mustafa

Seanca e Kuvendit të Kosovës, ku kryeministri Isa Mustafa duhej të raportonte për marrëveshjet e Brukselit me Serbinë si dhe atë për demarkacionin me Malin e Zi, u ndërpre ende pa filluar mirë. Derisa Mustafa nisi të raportonte, deputetët e opozitës penguan fjalën e tij duke e gjuajtur me vezë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply