Presheva

Presheva tashmë është gati të presë të hënën kryeministrin Edi Rama. Postera dhe pankarta që i urojnë mirëseardhjen kreut të Qeverisë shqiptare, janë vendosur në rrugë. “Mirë se vjen kryeministër”, shkruajnë banerat.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply