Tifozi shqiptar

Një fotografi e një tifozi shqiptar i cili po valon flamurin kombëtar para stadiumit në Beograd, ku do të zhvillohet ndeshja Serbi-Shqipëri, po bën xhiron në internet dhe po pëlqehet jashtëzakonisht shumë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply