10 modelet më të nxehta të “Victoria’s Secret”

Karriera e modelimit është një prej profesioneve më të preferuara në botë. Edhe pse, jo gjithkush arrin të prekë majat e suksesit në këtë profesion, ka dhe të tillë që arrijnë të bëjnë një gjë të tillë.

Në botë njihen disa modele që kanë shënuar një epokë të tërë të sfilatave, respektivisht modës – të cilat i kanë dhënë një nivel tjetër bukurisë dhe ekstravagancës.

Shtëpia më e famshme e modës dhe bukurisë – ku kanë defiluar këto modele – njihet me emrin “Victoria’s Secret”.

Por, cilat janë modelet më të nxehta të ditëve të sotme që punojnë për këtë kompani, që njihet si sinonim i bukurisë dhe i modës, të shohim në vijim. /NGJYRA.COM/

1. Adriana Lima

vic modele 00001

2. Candice Swanepoel

vic modele 00002

3. Alessandra Ambrosio

vic modele 00003

4. Miranda Kerr

vic modele 00004

5. Doutzen Kroes

vic modele 00005

6. Rosie Huntington Whiteley

vic modele 00006

7. Brooklyn Decker

vic modele 00007

8. Ana Beatriz Barros

vic modele 00008

9. Lindsay Ellingson

vic modele 00009

10. Behati Prinsloo

vic modele 00010

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply