30 femra të famshme me gjoksin më të bukur në botë

Kur bëhet fjalë për gjoksin e femrave të famshme, atëherë padyshim se medja shkon te ato bukuroshe që kanë gjoks të bëshëm dhe goxha meritor për famën që ato gëzojnë sot.

Ku ka shembull  më të mirë se starleta Kim Kardashian, e cila gjithë famën e saj e ka krijuar falë prapanicës impozante dhe gjoksit të bëshëm.

Fatmirësisht, Kim nuk është e vetme – ndërkaq në vijim ju sjellim një listë ku ndodhen 30 bukuroshe të përzgjedhura që dominojnë ballinat e revistave të shoubiznesit dhe raportet mediale për gjoks të bukur. Fatbardhësisht, në mesin e tyre ndodhet dhe një shqiptare, këngëtarja Rita Ora. /NGJYRA.COM/

Kim Kardashian

MTV Video Music Awards 2014 - Arrivals

Christina Hendricks

Christina Hendricks

Gigi Hadid

68th Cannes Film Festival - amfAR's Cinema Against Aids Gala

Sofia Vergara 

87th Annual Oscars - Vanity Fair Oscar Party

Charlotte McKinney

John Frieda Beach Blonde Collection Beach Party

Nicki Minaj

2015 MTV Video Music Awards (VMA's)

Emily Ratajkowski

Los Angeles premiere of  'We Are Your Friends'

Rihanna

2014 CFDA Fashion Awards - Red Carpet Arrivals

Selena Gomez

Selena Gomez reveals cleavage at LAX

Katy Perry

55th Annual GRAMMY Awards

Kate Upton

Beyond Fashion Costume Institute Gala at the Metropolitan Museum of Art

Beyoncé

1020 Amplified by HTC at Barclays Center of Brooklyn

Rosie Huntington-Whiteley

The 2015 Elle Style Awards

Jourdan Dunn

The ELLE Style Awards 2015 - Arrivals

Kylie Jenner

Sugar Factory Grand Opening

Lady Gaga

The 57th Annual GRAMMY Awards

Salma Hayek

68th Annual Cannes Film Festival - 'Carol' - Premiere

Kendall Jenner

MET Gala 2015 'China: Through The Looking Glass' - Arrivals

Rita Ora

X Factor auditions at the Wembley Arena

Christina Milian

Los Angeles Premiere of "Focus"

Cara Delevingne

The ELLE Style Awards 2015

Demi Lovato

2014 MTV Video Music Awards

Mariah Carey

2015 Billboard Music Awards Arrivals

Victoria Beckham

Alexander McQueen Fashion Benefit Dinner

Chrissy Teigen

Daytime Emmy Awards 2015 Arrivals

Georgia Kousoulou

'TOWIE' stars leave their hotel ahead of filming

Amber Rose

Amber Rose arrives at her meet and greet at Kitson for her sunglass line

Jennifer Metcalfe

Inside Soap Awards - Arrivals

Ellie Goulding

The 2015 MTV EMAs - Arrivals

Draya Michele

Draya Michele and Orlando Scandrick arrive at Mastro's Steakhouse

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply