Kili

Kili ka shkruar historinë, pasi për herë të parë ka fituar Kupën e Amerikës, e cila u organizua në vendin e tij.Kilianët në finale mposhtën Argjentinën me rezultat 4:1 dhe atë vetëm pas penalltive.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply