Lëvizja Vetëvendosje!

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka konfirumar në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, se me bllokun LDK – AAK – Nisma (LAN), kanë arritur marrëveshje dhe ajo pritet të nënshkruhet së shpejti.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply