Ja kur e humbën virgjërinë, Kim, Spears, Lima, Jolie…

“The Hollywood” ka publikuar një raport, duke treguar moshën e humbjes së virgjërisë të disa nga emrat më të famshëm të showbizit botëror.

Po fillojmë me Kim Kardashian, që virgjërinë e ka humbur qysh në moshën 14-vjeçare me një njeri që nuk i dihet emri, por ajo e ka pranuar këtë gjë në show tek Oprah Winfrey.

Khloe Kardashian, gjithashtu e ka humbur virgjërinë në moshën 14 vjeçare, ajo këtë e ka thënë për The View, duke shtuar se e ka bërë me një burrë të vjetër në moshë.

Jessica Simpson ishte 22 vjeç dhe e martuar, ajo e kishte pritur Nick Lachey deri sa i kanë ndërruar unazat për ta kryer aktin.

Adriana Lima, modelja bukuroshe ka pritur deri sa është martuar në moshën 27 vjeçare.

adriana-lima

Britney Spears sipas nënës së saj e ka humbur virgjërinë me një lojtar hokeji në shkollë të mesme kur ajo i kishte 14 vjet, dhe jo me Justin Timberlake.

Megan Fox ka thënë për Cosmo që virgjërinë e ka humbur në moshën 17 vjeçare.

Lil Wayne që në moshën 11 vjeçare e ka kryer aktin e zhvirgjërisë me një vajzë 13 vjeçare, duke luajtur një lojë që quhet “Fito, humb ose barazim” dhe në tabelë ajo ja kishte shkruar “F-ck me”.

Si i fundi i kësaj liste është këngëtari Chris Brown, i cili virgjërinë e kishte humbur më herët se të gjithë emrat e mëparshëm, në moshën 8 vjeçare, “është e vërtetë” ka thënë Chris, transmeton Indeksonline.

Megjithatë një listë e tillë ishte përpiluar edhe me herët, ku përmenden edhe disa yje tjerë të shoubizit, respektivisht mosha kur ata e kishin humbur virgjërinë.

T’i përmendim edhe një herë:

megan foz

–        Angelina Jolie e ka humbur virgjërinë në moshën 14 vjeçare.

–        Brooke Shields e ka humbur virgjërinë kur ishte 20 vjeçe

–        Daniel Radcliffe e ka humbur virgjërinë në moshën 16 vjeçare

–        Hilary Duff ishte 20 vjeçe kur provoi seksin për herë të parë

–        Kelly Osbourne dhe Sienna Miller humbën virgjërinë në moshën 16-vjeçare

–        Matthew McConaughey, ishte 15 vjeç kur provoi seksin

–        Marcia Cross bëri dashuri për herë të parë në moshën 18 vjeçare

–        Kate Moss e humbi virgjërinë kur ishte 14 vjeçe

–        Paris Hilton bëri dashuri për herë të parë kur ishte 15 vjeçe

–        Tina Fey qëndroi e virgjër deri në moshën 24 vjeçare, kur u takua me të shoqin. /NGJYRA.COM/

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply