F1 Mercedes

Çmimi i Madh i Kinës është mbyllur me një dominim total të Mercedesit dhe dy pilotëve të tij, Hamilton e Rosberg në dy vendet e para të podiumit, i cili kompletohet nga gjermani i Ferrarit, Sebastian Vettel.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply