Fotot më seksi të bukurosheve duke lëpirë… akulloren

Kur jashtë bën ftohtë, ne kemi gjetur mënyrën më të mirë për t’u ngrohur, së paku për meshkujt: duke shikuar këto fotografi jashtëzakonisht të bukura të VIP-ave duke i lëpirë akulloret.

Në këtë listë s’ka se si të mungojnë bukuroshet si Kate Upton e Kim Kardashian, që të dyja të famshme për asetet e tyre trupore.

Por, në listën që do t’ju sjellim në vijim ka edhe fytyra të “pafajshme”, por që janë kapur në momente të “vështira”.

Tani që vërtetë në vendin tonë po mban mot i ftohtë, gjejeni ngrohtësinë në mesin e fotografive në vijim. /NGJYRA.COM/

1kate

Kate Upton

2blake

Blakey Lively dhe Leighton Meester

3amy

Amy Jackson

4carmen

Carmen Electra

5kim

Kim Kardashian

6eva

Eva Longoria

7kelly

Kelly Brook

8rachel

Rachel Bilson

9katy

Katy Perry

10mandy

Mandy Moore

11ashley

Ashley Tisdale

12jennifer

Jennifer Lopez

13Alessandra

Alessandra Ambrosio

14miley

Miley Cyrus

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply