Policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka shtuar kontrollin me kufirin me Maqedoninë pas ngjarjeve të fundit në Kumanovë – me qëllim të kontrollit, sigurisë dhe parandalimit të çfarëdo lloj krimi duke perfshire edhe krimit trans-kufitar.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply