Policia e Shtetit

Policia e Shtetit ka arrestuar një prej personave të dyshuar për vendosjen e bombave në Tiranë gjatë ditëve të fundit, ku pre e shpërthimeve u bë edhe farmacia e babait të ministrit të Brendshëm, si dhe banesa e një oficeri të lartë të policisë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply