10 aktoret më seksi gjatë vitit 2015

Një gjë që Hollywoodi çdoherë u ofron njerëzve, janë femrat e bukura. Në këtë pikë industria hollivudiane nuk njeh dështim, sepse, çdo vit, shumë femra të bukura debutojnë, ndërsa aktoret e dëshmuara vazhdojnë të shkëlqejnë dhe të jenë kryelajm i mediave botërore.

Pasi që numri i bukurosheve është tejet i madh, është vërtetë vështirë të sajosh lista të aktoreve që kanë shkëlqyer më se shumti me pamje gjatë vitit që po e lëmë pas.

Është njësoj sikur të kërkosh nga ndonjë fëmijë që, gjatë vizitës në fabrikën e çokollatës – të përzgjedhë ëmbëlsirën e preferuar.

Megjithatë, fundi i vitit është afruar, andaj, lista të tilla do të ketë më bollëk. Ne për ju kemi përzgjedhur një të tillë – që duket goxha serioze në përzgjedhje. /NGJYRA.COM/

10. Olivia Wilde

010 lista Olivia Wilde

9. Charlize Theron

009 lista Charlize-Theron

8. Jennifer Connelly

008 lista Jennifer Connelly

7. Marion Cotillard

007 lista Marion Cotillard

6. Mila Kunis

006 lista Mila Kunis

5. Jessica Alba

70th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

4. Jennifer Lawrence

004 lista Jennifer-Lawrence

 

3. Scarlett Johansson

003 lista Scarlett-Johansson

2. Jennifer Aniston

002 Jennifer-Aniston

1. Natalie Portman

001 lista Natalie-Portman

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply