Behgjet Pacolli

Kryetari i AKR-së dhe ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli është nderuar në Tiranë me titullin “Nderi i Kombit” nga presidenti Bujar Nishani. Ky çmim i ndahet figurave të shquara për kontributin e jashtëzakonshëm në çështjen kombëtare.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply