Rexhep Selimi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në një intervistë për Kosova Sot ka zbuluar se Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli gjashtë vjetët e fundit të jetës së Adem Jasharit nuk janë takuar dhe as nuk kanë komunikuar me njëri-tjetrin.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply