Policia

Dy vjet pas krimit, Mersin Alliaj kërkoi të merrte gjakun e të vëllait të tij, por atentati u parandalua nga ana e uniformave blu. Këta të fundit bën të mundur arrestimin e porositësit të krimit dhe të vrasësit me pagesë, në fshatin Lepenicë të Vlorës.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply