Jon Harrosin

Britaniku Jon Harrosin, i cili ka luftuar si vullnetar në Koshare dhe i cili është dekoruar me urdhrin Adem Jashari, e ka postuar një status prekës në llogarinë e tij në Facebook. Oficeri britanik i cili është i diagnostifikuar me kancer, dëshiron të varroset në Kosovë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply