VIP-at më hot të plazhit

Vera shkoi, por kujtimet do të na sjellin kohë pas kohe ngrohtësinë në këto ditë të ftohta. Këtë më së miri dinë ta bëjnë të famshmet botërore, të cilat shpesh janë kapur edhe “mat” në plazhe teksa kanë shijuar rrezet e diellit.

Ne kemi përzgjedhur një listë të femrave të famshme që gjatë viteve, e posaçërisht vitin që lamë pas, na kanë sjellë imazhe ngrohtësie e bukurie natyrale me paraqitjet e tyre seksi në plazhe.

Disa prej tyre i kemi parë edhe më të zhveshura se kaq, imazhe ato që mbesin në kujtime.

Në mesin e tyre mund të gjejmë bukuroshe si: Hayden Panettiere, Denise Richards, Michelle Keegan, Pamela Anderson e të tjera.

Në vijim një listë e shkurtër e yjeve që vera për ta është jetë. /NGJYRA.COM/

1hayden-panettiere

Hayden Panettiere në kostum seksi me “Hello Kitty”

2denise

Denise Richards me pamje mbresëlënëse edhe pas sjelljes në jetë të dy fëmijëve

3michelle_keegan

Michelle Keegan me trup marramendës në Dubai

4melb2

Mel B e kujtojmë nga bendi i moçëm… dhe ende është seksi në bikini

5audriana

Audrina Partridge duke “mbytur” kohën në plazh

6lily-aldridge

Trupi i Lily Aldridge në bikini i lë shumë pak vend imagjinatës

7alessandra

Alessandra Ambrosio është shumë “hot”, kurdo që ajo paraqitet në publik

8bar

Bar Refaeli s’do koment!

9lindsay

Edhe Lindsay Lohan, pas një kohe të gjatë qëndrimi në rehabilitim e në burg, është kthyer me fizik të paparë

10eva

Eva Longoria ka harruar të plaket

11naomi

Naomi Campbell, çfarë të shtohet këtu!

12aubrey

Aubrey O’Day, këngëtarja që s’di të dëshpërojë kurrë me pamjen e saj

13pamela

Pamela Andersonin të gjithë e njohim, apo jo? Madje këtë e kemi parë edhe me më pak rroba se kaq sa po e shohim tani!

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply